Szkoła Nurkowania

DivingInstructors.pl

DIVING INSTRUCTORS.PL
Professional Advisors and Diving Coaches

Naszą  Szkołę Nurkowania stworzyliśmy z pasji i zamiłowania do  nurkowania. Kochamy przygodę, to coś niesamowitego, czego doświadczamy kiedy jesteśmy pod wodą. Uczucie wolności, ogarniający spokój, dźwięk naszego oddechu zaklęty w krystalicznych bąbelkach, piękno podwodnego świata, bliskość przyrody, niesamowite czasami nawet egzotyczne relacje w społeczności nurków i miłośników tego pięknego sportu.

Professional Association of Diving Instructors

Jesteśmy licencjonowanymi Instruktorami PADI Professional Association of Diving Instructors największej na Świecie organizacji dbającej o profesjonalizm, ścisłe przestrzeganie standardów uczenia i postępowania podczas nurkowania, szczególny nacisk na procedury bezpieczeństwa i zachowanie dobrej atmosfery podczas nurkowania. To wszystko sprawia że nauka nurkowania jest przyjemna, ekscytująca i co ważne bezpieczna. PADI zrzesza profesjonalnych, licencjonowanych Instruktorów i Divemasterów oraz Centra Nurkowe zapewniając niezmienny wysoki standard szkoleń i obsługi.

Nasza Oferta

Nasza oferta nurkowa obejmuje  Programy PADI w tym znane i popularne programy dla dzieci już w wieku od 8 lat – PADI Bubblemaker czy PADI Seal Team (Komando Foki) z ekscytującymi misjami podwodnymi realizowanymi w bezpiecznych basenowych warunkach pod opieką profesjonalnego Instruktora PADI na oczach zadowolonych i kibicujących rodziców.
Dla osób ciekawych czym jest nurkowanie, chcących poznać ten sport i spróbować kontrolowanego nurkowania z Instruktorem  mamy program PADI Discover Scuba Diving  – Odkryj Nurkowanie –  to profesjonalne i bezpieczne INTRO  na którym zostaniesz zapoznany ze sprzętem, z ważnymi technikami i procedurami oraz zanurkujesz z pod opieką Instruktora PADI

Kursy PADI gdzie większość z nich uprawnia do fantastycznej przygody czyli do bezpiecznego samodzielnego nurkowania z partnerem nurkowych w ramach limitów wynikających z danego kursu. Ważnym kursem od którego  możemy rozpocząć naszą przygodę jest PADI Open Water Diver. Dla  bardziej awansowanych nurków mamy kursy zaawansowane takie jak PADI Advancet Open Water Diver  czy PADI Rescue Diver – Nurek Ratownik. Ukoronowaniem naszego nurkowego rozwoju w zakresie rekreacyjnym może być PADI Master Scuba Diver  lub ścieżka w kierunku kadry i mentoringu czyli kurs PADI Divemastera
W ramach swojego rozwoju nurkowego  możesz skorzystać z oferty naszych specjalizacji nurkowych PADI

Polecamy między innymi specjalizację PADI Nitrox Diver  – uprawniającą Cię do nurkowania na wzbogaconym tlenem powietrzu, specjalizację PADI Deep Diver uprawniającą do nurkowania do głębokości 40 m czy np. specjalizację  PADI Wreck Diver  uprawniającą do nurkowania, na tak ekscytujących nas podwodnych wrakach.

Wyjazdy i Wyprawy Nurkowe

W ramach naszych kursów, ich kontynuacji oraz jako spotkania towarzyskie organizujemy również wyjazdy zagraniczne na nurkowanie w ciekawych i egzotycznych miejscach oraz krajowe wyjazdy do ciekawych miejsc i baz nurkowych. Jeziora, zalane kamieniołomy to doskonała okazja do kontrolowanego trenowania umiejętności nurkowych i realizacji rozwoju.  Każde miejsce to zawsze nowe wrażenia i doskonałe wspomnienia na długie lata. Regularnie wracamy do miejsc cieszących się najlepszymi opiniami i  zapewniającymi wiele wrażeń i doskonałych fotografii podwodnych.
Nasze wyprawy to nie tylko nurkowanie to również wyjazdy egzotyczne i zwiedzanie. Staramy się łączyć tematy w taki sposób by  osoby nurkujące i nie nurkujące były usatysfakcjonowane atrakcyjnością wyjazdu.

Nasze Standardy Szkoleń

Każdy program, kurs, specjalizacja jest poprzedzona konsultacjami z Instruktorem, w przypadku projektów na zamówienie uzgadniamy zakres kursu, lokalizację, logistykę  oraz harmonogram spotkań. Całość jest podpisywana z uczestnikiem w formie umowy / zamówienia. W zależności od uczestników grupy i rodzaju szkolenia dobierane są  odpowiednie metody i standardy szkoleniowe. Służymy Państwu poradami w zakresie szkoleń nurkowych, sprzętu, zasad nurkowania i bezpieczeństwa.

Development Manager  – Instruktor PADI

Osobą odpowiedzą za programy szkoleniowe, techniki szkoleniowe, organizację kursów, przestrzeganie standardów i procedur PADI jest Sebastian Trzaska – Master Scuba Diving Trainer  Instruktor PADI

Instruktor PADI, nurek techniczny, doradca biznesowy, trener z 21 letnim doświadczeniem w szkoleniach biznesowych, programach rozwojowych i menedżerskich. Właściciel firmy doradztwa i szkoleń biznesowych oraz HRM  biznesowego  Anacco Professional Advisors and Coaches.  Doskonała znajomość technik szkoleniowych, metod prezentacji i utrwalania wiedzy, psychologii motywacji, zasad uczenia się dorosłych.

Phone: +48 501-528-506
Email: sebastian.trzaska@divinginstructors.pl

Zadowoleni Klienci

Fantastyczna współpraca ! Jestem doświadczonym nurkiem i oczekiwałem szkolenia na wysokim poziomie. Zajęcia były  doskonałe, wiele nowych technik wykraczających poza ramy typowej wiedzy kursowej, doskonała współpraca i sposób prowadzenia zajęć.  Wielkie dzięki !  Polecam gorąco!

Kasia  PADI AOWD
Kasia PADI AOWDManager

Mieliśmy  przyjemność poznać Sebastiana podczas zajęć programu DSD -  odkryj nurkowanie.  Podobało mi się  genialne podejdzie do dzieci. Uśmiech, zabawa, spokój i pełen profesjonalizm.  Niebywała uwaga i dbałość o bezpieczeństwo. Na pewno będziemy kontynuowali na kursie JOWD

Ojciec
Michał Ojciec dwójki synów

Dzięki Sebastian, dzięki Tobie wierzę znów w siebie. Szkolenie poprowadzone w sposób bardzo dla mnie komfortowy i bezpieczny. Krok po kroku  rozpoczęła się moja przygoda nurkowa. Świat pod wodą,  rybki, Egipt  - spełnieni e marzeń

Małgorzata OWD
Małgorzata OWDKsięgowa

#diving_instructors

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. ×