Malta
2019 Malta i Gozo

Terminy:
2019 kwiecień 07-14

Wypoczynkowo nurkowy wyjazd na Malęe i Gozo. Fantazyjne formacje skalne na powierzchni i pod wodą. Bogata oferta pięknych zagłębień skalnych, głazów, podwodnych formacji skalnych i cavern. Bardzo intersująca oferta wraków do zwiedzania.

Podczas wyjazdu będzie z nami PADI Instruktor MSDT. Zapraszamy na codzienne konsultacje i  warsztaty nurkowe. Za równo wiedza teoretyczna jak i praktyczna. Będą miedzy innymi takie tematy jak: techniki nurkowania, fizyka i oddziaływanie ciśnień, fizjologia, sprzęt, środowisko morskie. Możliwe konsultacje, szkolenia i kursy nurkowe oraz wykonanie specjalizacji nurkowych w tym PADI Deep Diver, PADI Wreck Diver

Zapraszamy do rozpoczęcia kursów już  w Polsce i dokończenia nurkować we wspaniałych, ciepłych i czystych wodach wokół Malty i Gozo

Malta i Gozo   to wyspy  Morza Śródziemnego. Malta  jest raczej krajem nizinnym ale o bardzo urozmaiconej linii brzegowej. Występuje to wiele zatok, półwyspy. Fantazyjne kształty tworzy miękka skała.  W części północnej i zachodniej brzeg się obniża i łagodnie wchodzi w morze w tej części najwięcej mamy plaż  podobnie na Gozo.

Gozo to druga co do wielkości z wysp archipelagu Maltańskiego oddalona od Malty  około 5 k  – płyniemy wielkim nowoczesnym promem.

Wyspę zamieszkuje około 40 000 mieszkańców, ruch lewostronny,  wszędzie  możemy porozumiewać się w języku  angielskim.  Różnorodność  restauracji i niezliczona oferta baz nurkowych, szkół nurkowania.  Doskonale przygotowane miejscówki nurkowe z opisami i azymutami  podwodnych atrakcji.

Średnie temperatury w październiku   +25 pora dzienna +18  pora nocna
Średnie temperatury w listopadzie +21 pora dzienna + 15 pora nocna

Szczegóły oferty napisz lub zadzwoń do nas

Wyślij do mnie wiadomość

Zadowoleni Klienci

Fantastyczna współpraca ! Jestem doświadczonym nurkiem i oczekiwałem szkolenia na wysokim poziomie. Zajęcia były  doskonałe, wiele nowych technik wykraczających poza ramy typowej wiedzy kursowej, doskonała współpraca i sposób prowadzenia zajęć.  Wielkie dzięki !  Polecam gorąco!

Kasia  PADI AOWD
Kasia PADI AOWDManager

Mieliśmy  przyjemność poznać Sebastiana podczas zajęć programu DSD -  odkryj nurkowanie.  Podobało mi się  genialne podejdzie do dzieci. Uśmiech, zabawa, spokój i pełen profesjonalizm.  Niebywała uwaga i dbałość o bezpieczeństwo. Na pewno będziemy kontynuowali na kursie JOWD

Ojciec
Michał Ojciec dwójki synów

Dzięki Sebastian, dzięki Tobie wierzę znów w siebie. Szkolenie poprowadzone w sposób bardzo dla mnie komfortowy i bezpieczny. Krok po kroku  rozpoczęła się moja przygoda nurkowa. Świat pod wodą,  rybki, Egipt  - spełnieni e marzeń

Małgorzata OWD
Małgorzata OWDKsięgowa

#diving_instructors

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. ×